A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Miała być wygrana obsralisce się rts pany
No właśnie co jest winien! A dużo jest zobowiązań napisze tylko np. Pilarz!! I to jest tylko jedno nazwisko a jest więcej. Prezesie albo parafia albo Elblaski Klub sportowy...
Nie może tak być żeby sędzia robił wszystko żeby Olimpia nie wygrała sędzia główny swoimi decyzjami sam podrzewal atmosferę DRUKARZ !!!!! Brawo Olimpia
Z czego się cieszycie w łodzi na juniorów więcej jest kibiców niż u nas Olimpii remis usiebie to nic u siebie się wygrywa zobaczymy co będzie w łodzi
Taaa a z flagą się szarpaliście policjanty haha
Dawaj do łodzi to znów oddaće flagę wal kapucyna bo jet remis
W ogóle nie reagował na faule na Szuprytowskim.
Gdyby nie sędziowie szma..ty to byśmy wygrali , przecież sędziowie dziś widzieli na boisku to co chcieli widzieć Nie Pozdrawiam Ala Sędziów Łysy jak kolano
Pozdrawiam dwie Panie (siostry )na A1 ładny doping
Najpierw to niech sobie kupi nowe portki,wstyd zeby prezes klubu 2 ligi chodził jak dziad.