88
17.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Miała być wygrana obsralisce się rts pany
Gośću (2019.08.17)

info

1  
  9
No właśnie co jest winien! A dużo jest zobowiązań napisze tylko np. Pilarz!! I to jest tylko jedno nazwisko a jest więcej. Prezesie albo parafia albo Elblaski Klub sportowy...
Kolega ciqpategi (2019.08.17)
Nie może tak być żeby sędzia robił wszystko żeby Olimpia nie wygrała sędzia główny swoimi decyzjami sam podrzewal atmosferę DRUKARZ !!!!! Brawo Olimpia
Pero (2019.08.17)
Z czego się cieszycie w łodzi na juniorów więcej jest kibiców niż u nas Olimpii remis usiebie to nic u siebie się wygrywa zobaczymy co będzie w łodzi
Gośću (2019.08.17)

info

7  
  22
Taaa a z flagą się szarpaliście policjanty haha
(2019.08.17)
Dawaj do łodzi to znów oddaće flagę wal kapucyna bo jet remis
Gośću (2019.08.17)
W ogóle nie reagował na faule na Szuprytowskim.
(2019.08.17)
Gdyby nie sędziowie szma..ty to byśmy wygrali , przecież sędziowie dziś widzieli na boisku to co chcieli widzieć Nie Pozdrawiam Ala Sędziów Łysy jak kolano
Metal (2019.08.17)

info

15  
  5
Pozdrawiam dwie Panie (siostry )na A1 ładny doping
Olimpia Kibic (2019.08.17)
Najpierw to niech sobie kupi nowe portki,wstyd zeby prezes klubu 2 ligi chodził jak dziad.
(2019.08.17)