UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powiem wam kibice jak byście trzymali z lechiomgd to by było wsparcie od gd Tczewa i pruszcza nowegodworugd a od legi i sosnowca nic nie macie bo to zadaleko żeby jechać 2 ligę
Gośću
Powiem wam kibice jak byście trzymali z lechiomgd to by było wsparcie od gd Tczewa i pruszcza nowegodworugd a od legi i sosnowca nic nie macie bo to zadaleko żeby jechać 2 ligę
Gośću