UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiem wam kibice jak byście trzymali z lechiomgd to by było wsparcie od gd Tczewa i pruszcza nowegodworugd a od legi i sosnowca nic nie macie bo to zadaleko żeby jechać 2 ligę

Gośću

Anuluj