UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Naprawde nie wiem kto by musial przyjechac, zeby ŁUK byl caly zapelniony...Zniwu nawet polowy nie bylo, a przeciez rywal i godzina znakomite. Lepiej byc nie moze. Dramat. Ruch kibicowski na Olimpii umarl, bo na A2 i PROSTEJ znowu pikniki jak kiedys, a wiekszosc to dorosli chlopi. Te stare dobre czasy, gdzie ba takim Stomilu bylo ze 3k to juz nie wroca.