UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Naprawde nie wiem kto by musial przyjechac, zeby ŁUK byl caly zapelniony...Zniwu nawet polowy nie bylo, a przeciez rywal i godzina znakomite. Lepiej byc nie moze. Dramat. Ruch kibicowski na Olimpii umarl, bo na A2 i PROSTEJ znowu pikniki jak kiedys, a wiekszosc to dorosli chlopi. Te stare dobre czasy, gdzie ba takim Stomilu bylo ze 3k to juz nie wroca.