UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Naprawde nie wiem kto by musial przyjechac, zeby ŁUK byl caly zapelniony...Zniwu nawet polowy nie bylo, a przeciez rywal i godzina znakomite. Lepiej byc nie moze. Dramat. Ruch kibicowski na Olimpii umarl, bo na A2 i PROSTEJ znowu pikniki jak kiedys, a wiekszosc to dorosli chlopi. Te stare dobre czasy, gdzie ba takim Stomilu bylo ze 3k to juz nie wroca.