UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na marginesie. Dobrze, że się dzieje. - Nigdzie na świecie nie ma tak że miasto wszystko organizuje. Prywatne firmy też muszą coś od siebie dawać. Chyba że jest to Korea Północna. - W tym wypadku miasto chyba jednak coś dokłada skoro są flagi i leżaki Elbląg w Formie? Chyba że każdemu restauratorowi dołożyli? - Mam nadzieję, że ilość ludzi przełoży się na zyski, chociaż jak patrzę jak bogato zastawiony jest stół u Boss'a i Guess'a to śmiem wątpić ????

namarginesie

Anuluj