UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzięki za to, że już nie mieszkasz w Elblągu. To była znakomita dla naszego miasta decyzja. Jest jeszcze maleńka prośba, nie wracaj. Zostań tam gdzie jesteś i nie wynurzaj się stamtąd.
Skąd się bierze tylu idiotow?