UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzięki za to, że już nie mieszkasz w Elblągu. To była znakomita dla naszego miasta decyzja. Jest jeszcze maleńka prośba, nie wracaj. Zostań tam gdzie jesteś i nie wynurzaj się stamtąd.

Skąd się bierze tylu idiotow?

Anuluj