UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zabawa w knajpkach jak to bywa w rozwiniętych miastach nie zalicza sie do imprez masowych tylko zeby to wiedzieć to trzeba bywać w świecie a potem zadawać glupawe pytania, a impreza super dzieki Amore Mio bez was starówka by swiecila pustkami jak przez lata bo miasto śpi!