UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzięki za to, że już nie mieszkasz w Elblągu. To była znakomita dla naszego miasta decyzja. Jest jeszcze maleńka prośba, nie wracaj. Zostań tam gdzie jesteś i nie wynurzaj się stamtąd.

Skąd się bierze tylu idiotow?