A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Referendum. A.D. 2019 jedyna droga na jesień,aby ratować Elbląg.
Tak, Elblazanin madr po szkodze. A mowilem nie glosowac na wrobla. Ale lesne dziadki nie sluchaja.
A czy ten pan W. Wróblewski zrobi konferencje i przedstawi ilu nowych inwestorów miasto pozyskało?? . Jak przedstawia się sprawą reaktywacji linii kolejowej nr 254???? olsztyn w 2018r wydał 206 000 000 mln na nowe tramwaje z puli środków należnym i nam, oczywiście nic z tego nie dostaliśmy.
jak ma się babę, co ma dwie lewe łapy to trzeba kupić se chleb na mieście
@laskipaa - Dziedzictwo Kulinarne Warmii i Mazur to nasze dziedzictwo, tak jak Śląskie, Kaszubskie, Podhalańskie, Podlaskie, Lubuskie, Kociewskie, Kujawskie, Mazowieckie, Galicyjskie, Łemkowskie, Rusińskie, Kurpiowskie itd, itd, itd.
@odziedziczony zgadzam się z tobą w pełni, ale od kiedy Elbląg stał się nieszczęśliwie częścią tego województwa, na siłę wpycha się fałszywie jego przynależnośc do warmii i mazur, kosztem np. Żuław - i ten punkt programu jest tego ewidentnym przykładem. Na to nie można się zgodzić.
a warsztaty z homoseksualizmu tez będą ? bo kiedyś widziałem stoisko homoseksualistów na święto chleba, jakie to postępowe i demokratyczne
@007 - pewnie będzie, szkoda że nie ma heteroseksualistów stoiska w sumie swoją droga to dyskryminacja i powinno sie powiadomić ośrodek monitorowania zachować rasistowskich i ksenofobicznych
@007 - partia ! partia ! partia ! partia ! partia ! uuuurrrraaa ! partia ! partia ! partia !
Wujowy program bo mnie wtedy nie będzie ???