UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy ten pan W. Wróblewski zrobi konferencje i przedstawi ilu nowych inwestorów miasto pozyskało?? . Jak przedstawia się sprawą reaktywacji linii kolejowej nr 254???? olsztyn w 2018r wydał 206 000 000 mln na nowe tramwaje z puli środków należnym i nam, oczywiście nic z tego nie dostaliśmy.

1125.Agrounia.

Anuluj