Wybrany wątek opinii
Referendum. A.D. 2019 jedyna droga na jesień,aby ratować Elbląg.
Do moderacji
Odpowiedz
15
13
Tak, Elblazanin madr po szkodze. A mowilem nie glosowac na wrobla. Ale lesne dziadki nie sluchaja.
Do moderacji
Odpowiedz
8
8