Wybrany wątek opinii

Referendum. A.D. 2019 jedyna droga na jesień,aby ratować Elbląg.
Silny Elbląg. (2019.08.08)
Tak, Elblazanin madr po szkodze. A mowilem nie glosowac na wrobla. Ale lesne dziadki nie sluchaja.
Realista1 (2019.08.08)
Powrót do komentarzy