Wybrany wątek opinii

a warsztaty z homoseksualizmu tez będą ? bo kiedyś widziałem stoisko homoseksualistów na święto chleba, jakie to postępowe i demokratyczne
007 (2019.08.08)
@007 - pewnie będzie, szkoda że nie ma heteroseksualistów stoiska w sumie swoją droga to dyskryminacja i powinno sie powiadomić ośrodek monitorowania zachować rasistowskich i ksenofobicznych
kkk (2019.08.08)
@007 - partia ! partia ! partia ! partia ! partia ! uuuurrrraaa ! partia ! partia ! partia !
dj (2019.08.08)
Powrót do komentarzy