Wybrany wątek opinii
a warsztaty z homoseksualizmu tez będą ? bo kiedyś widziałem stoisko homoseksualistów na święto chleba, jakie to postępowe i demokratyczne
Do moderacji
Odpowiedz
9
13
@007 - pewnie będzie, szkoda że nie ma heteroseksualistów stoiska w sumie swoją droga to dyskryminacja i powinno sie powiadomić ośrodek monitorowania zachować rasistowskich i ksenofobicznych
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@007 - partia ! partia ! partia ! partia ! partia ! uuuurrrraaa ! partia ! partia ! partia !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0