UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@007 - pewnie będzie, szkoda że nie ma heteroseksualistów stoiska w sumie swoją droga to dyskryminacja i powinno sie powiadomić ośrodek monitorowania zachować rasistowskich i ksenofobicznych
kkk
@007 - pewnie będzie, szkoda że nie ma heteroseksualistów stoiska w sumie swoją droga to dyskryminacja i powinno sie powiadomić ośrodek monitorowania zachować rasistowskich i ksenofobicznych
kkk