UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@007 - pewnie będzie, szkoda że nie ma heteroseksualistów stoiska w sumie swoją droga to dyskryminacja i powinno sie powiadomić ośrodek monitorowania zachować rasistowskich i ksenofobicznych

kkk

Anuluj