Wybrany wątek opinii

A czy ten pan W. Wróblewski zrobi konferencje i przedstawi ilu nowych inwestorów miasto pozyskało?? . Jak przedstawia się sprawą reaktywacji linii kolejowej nr 254???? olsztyn w 2018r wydał 206 000 000 mln na nowe tramwaje z puli środków należnym i nam, oczywiście nic z tego nie dostaliśmy.
1125.Agrounia. (2019.08.08)
Ile tych mln według ciebie srolsztyn wydał?
Giga miljon (2019.08.08)
Powrót do komentarzy