UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A czy ten pan W. Wróblewski zrobi konferencje i przedstawi ilu nowych inwestorów miasto pozyskało?? . Jak przedstawia się sprawą reaktywacji linii kolejowej nr 254???? olsztyn w 2018r wydał 206 000 000 mln na nowe tramwaje z puli środków należnym i nam, oczywiście nic z tego nie dostaliśmy.
1125.Agrounia.