UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Największym pracodawcą w mieście jest Wojewódzki Szpital Zespolony! I są to realne korzyści dla miasta. .. .Picowanie iż remont sprzętu da dla miasta korzyści jest co najmniej przegięciem. .. taka zasłona dymna nad realiami. .. .Elbląg tonie pozbawiany wszystkiego co wartościowe przez pisowski rząd i województwo. .. .A bajeczki o porcie morskim to dla dzieci i mniej rozumnych. .. .

nikt21

Anuluj