A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gdyby Pani po pedagogice poszła do Wojsk Obrony Terytorialnej, miało by to sens. Może do Brygady Zmotoryzowanej, ale do jednostki, gdzie potrzebne są ściśle określone zawody. No cóż. ..
@BEZ ŚCIEM proszę - mentalnie prl- instytucje dają pracę i dają podatki do kasy i stymulują handel i budowę mieszkań itd itd, brawo, dlatego jest jak jest. .. żałosne
z tym powstaniem to przesadziles, wiadomo, ze churchil mial Polakow w d. .. pie, ale stalin przez radio trabil, do broni!!! Polacy armia radziecka turz turz, potem wiadomo jaka mieli ucieche. .. gwalty i szaber. .. dzicz!!! jednym slowem. .. .
Bo jestem za ambitny aby brać kasę za nic, a bronić na 100 % nie bedzie mnie ten zbiór leni i nierobow.
świętowanie i szybkie wysokie emerytury to tylko im wychodzi, skandal
Lepiej się ucisz bo tylko się kompromitujesz tym idiotycznym anarchistycznym bełkotem
Policja wojsko itd jest była i zawsze będzie bo bez nich wszyscy by się pozabijali
@lukanio święta prawda
@Rezerwista ukończyła studia żeby mieć ciepłą i bardzo dobrze płatną posadke jako oficer to takie legalne d*manie państwa z pieniędzy
Nic nie wiecie o zyciu i nawet nie zdajecie sobie sprawy jak wojsko jest wazne w kraju ! Nie ma co tlumaczyc matołkom bo i tak.nie zrozumieją.
Bardzo inteligentny wpis! Człowiek który ma problemy z alkoholem, akceptacji w społeczeństwie i zachwianą równowagę psychiczną wyżywa się na portalach internetowych, bo tylko tam może przez chwilę ?zabłysnąć?! Przykład widać powyżej. Gratuluję życiowy szczęsciarzu