UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto Cię DZIADU będzie bronił w czasie "W" ? Gów...o wiesz o wojsku... I jaki to kawałek chleba.... Stawiam stowe że nawet nie byłeś. A jak tam tak cudownie to czemu sam nie pójdziesz...????

AWit

Anuluj