Wybrany wątek opinii

Nieudaczniki życiowe, które jak już się załapią oczywiście przy pomocy znajomości to potem nic nie robią tylko się wylegiwują za naszą kasę. ZUSU Taki nie płaci a na emeryturę leci jak najszybciej.
JatoJato (2019.08.07)
Nieudacznikiem to możesz byc ty. Po co oceniac i oczerniac zarazem ludzi.. nir znajac ich. Zalosne. Zazdrosc, zawisc i brak "dobrobytu" przejawia sie w waszych komentarzach. Ludzie sa coraz gorsi.
283948 (2019.08.07)
A kto Cię DZIADU będzie bronił w czasie "W" ? Gów...o wiesz o wojsku... I jaki to kawałek chleba.... Stawiam stowe że nawet nie byłeś. A jak tam tak cudownie to czemu sam nie pójdziesz...????
AWit (2019.08.08)
Bardzo inteligentny wpis! Człowiek który ma problemy z alkoholem, akceptacji w społeczeństwie i zachwianą równowagę psychiczną wyżywa się na portalach internetowych, bo tylko tam może przez chwilę ?zabłysnąć?! Przykład widać powyżej. Gratuluję życiowy szczęsciarzu
Nieudacznik życiowy ??????????? (2019.08.26)
Bardzo inteligentny wpis! Człowiek który ma problemy z alkoholem, akceptacji w społeczeństwie i zachwianą równowagę psychiczną wyżywa się na portalach internetowych, bo tylko tam może przez chwilę ?zabłysnąć?! Przykład widać powyżej. Gratuluję życiowy szczęsciarzu
Nieudacznik życiowy ??????????? (2019.08.26)
Powrót do komentarzy