Wybrany wątek opinii
Nieudaczniki życiowe, które jak już się załapią oczywiście przy pomocy znajomości to potem nic nie robią tylko się wylegiwują za naszą kasę. ZUSU Taki nie płaci a na emeryturę leci jak najszybciej.
Do moderacji
Odpowiedz
24
19
Nieudacznikiem to możesz byc ty. Po co oceniac i oczerniac zarazem ludzi.. nir znajac ich. Zalosne. Zazdrosc, zawisc i brak "dobrobytu" przejawia sie w waszych komentarzach. Ludzie sa coraz gorsi.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
A kto Cię DZIADU będzie bronił w czasie "W" ?
Gów...o wiesz o wojsku... I jaki to kawałek chleba....
Stawiam stowe że nawet nie byłeś.
A jak tam tak cudownie to czemu sam nie pójdziesz...????
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Bardzo inteligentny wpis! Człowiek który ma problemy z alkoholem, akceptacji w społeczeństwie i zachwianą równowagę psychiczną wyżywa się na portalach internetowych, bo tylko tam może przez chwilę ?zabłysnąć?! Przykład widać powyżej. Gratuluję życiowy szczęsciarzu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Bardzo inteligentny wpis! Człowiek który ma problemy z alkoholem, akceptacji w społeczeństwie i zachwianą równowagę psychiczną wyżywa się na portalach internetowych, bo tylko tam może przez chwilę ?zabłysnąć?! Przykład widać powyżej. Gratuluję życiowy szczęsciarzu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0