UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Największym pracodawcą w mieście jest Wojewódzki Szpital Zespolony! I są to realne korzyści dla miasta. .. .Picowanie iż remont sprzętu da dla miasta korzyści jest co najmniej przegięciem. .. taka zasłona dymna nad realiami. .. .Elbląg tonie pozbawiany wszystkiego co wartościowe przez pisowski rząd i województwo. .. .A bajeczki o porcie morskim to dla dzieci i mniej rozumnych. .. .
nikt21