UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spokojnie! :) Ruskie to najpierw niech zagaszą swoje wybuchające co tydzień składy ammunicji, ale prawda, na wojsko trzeba łożyć dużo, musimy być uzbrojeni.
Zen
Spokojnie! :) Ruskie to najpierw niech zagaszą swoje wybuchające co tydzień składy ammunicji, ale prawda, na wojsko trzeba łożyć dużo, musimy być uzbrojeni.
Zen