UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spokojnie! :) Ruskie to najpierw niech zagaszą swoje wybuchające co tydzień składy ammunicji, ale prawda, na wojsko trzeba łożyć dużo, musimy być uzbrojeni.

Zen

Anuluj