UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nieudacznikiem to możesz byc ty. Po co oceniac i oczerniac zarazem ludzi.. nir znajac ich. Zalosne. Zazdrosc, zawisc i brak "dobrobytu" przejawia sie w waszych komentarzach. Ludzie sa coraz gorsi.
283948
Nieudacznikiem to możesz byc ty. Po co oceniac i oczerniac zarazem ludzi.. nir znajac ich. Zalosne. Zazdrosc, zawisc i brak "dobrobytu" przejawia sie w waszych komentarzach. Ludzie sa coraz gorsi.
283948