UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nieudacznikiem to możesz byc ty. Po co oceniac i oczerniac zarazem ludzi.. nir znajac ich. Zalosne. Zazdrosc, zawisc i brak "dobrobytu" przejawia sie w waszych komentarzach. Ludzie sa coraz gorsi.

283948

Anuluj