UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@007 - prywaciarz jak chce zarobić to niech zapier. .la, a nie otworzy taki nieudacznik jeden z drugim firmę i myślą, że kokosy będą zarabiać
@007 - prywaciarz jak chce zarobić to niech zapier. .la, a nie otworzy taki nieudacznik jeden z drugim firmę i myślą, że kokosy będą zarabiać