Wybrany wątek opinii
Najlepiej niech wejdą Ruskie zabaczymy jak będziesz piszczał jak na obronę i bezpiczeństwo nie chcesz łożyć
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
Spokojnie! :) Ruskie to najpierw niech zagaszą swoje wybuchające co tydzień składy ammunicji, ale prawda, na wojsko trzeba łożyć dużo, musimy być uzbrojeni.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5