UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty darek gdzie się uczyłeś ekonomii? Na Kubie czy w Wenezueli, bo podstawowa zasada ekonomii zakłada minimalizację kosztów i maksymalizację zysków. Wiec to normalne, że każdy chce mieć jak największy plon bo wtedy więcej zarobi, a ty Darek chcesz mieć jak największą pensję czy jak najmniejszą, wg Twojej logiki to powinieneś się zgłosić do swojego szefa, żeby obniżył ci pensję bo za dużo zarabiasz i w ten sposób ulżysz szefowi i nie będzie mówił, że chcesz ciągnąć pensji jak najwięcej.