UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie opłaca się bo odszkodowania i tak są za małe w stosunku do poniesienia nakładów produkcji i utraty potencjalnych zysków.
Nie opłaca się bo odszkodowania i tak są za małe w stosunku do poniesienia nakładów produkcji i utraty potencjalnych zysków.