Wybrany wątek opinii

Dobro naturalne to węgiel i drewno na opał, ale ja płacę
Wyngiel (2019.08.07)
A ja nie płacę bo sobie posadziłem na polu i jak trzeba to wycinam gałęzie i mam co palić za darmo.
(2019.08.08)
Powrót do komentarzy