Wybrany wątek opinii
Dobro naturalne to węgiel i drewno na opał, ale ja płacę
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
A ja nie płacę bo sobie posadziłem na polu i jak trzeba to wycinam gałęzie i mam co palić za darmo.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0