UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rolników, których znam, patrząc na zdjęcia nie mam dobrego zdania. Roszczeniowcy, ale sami świętymi nie są, a powiem wręcz nie godni miana rolnika i mieszkańca wsi. Same cwaniactwo, które swoim zachowaniem stwarzają poczucie totalnej bezkarności. Nie rozumiem ja tacy ludzie w ogóle śmią się czegokolwiek domagać !!!!!
inkognito