UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rolników, których znam, patrząc na zdjęcia nie mam dobrego zdania. Roszczeniowcy, ale sami świętymi nie są, a powiem wręcz nie godni miana rolnika i mieszkańca wsi. Same cwaniactwo, które swoim zachowaniem stwarzają poczucie totalnej bezkarności. Nie rozumiem ja tacy ludzie w ogóle śmią się czegokolwiek domagać !!!!!

inkognito