Wybrany wątek opinii

Uprawnienie na jazdę pociągiem nazywamy biletem, lol ????
Lol (2019.08.07)
Bilet to zapłata za usługę transportową. A uprawnienie to możliwość zakupu takiego biletu. Tak jak kiedyś trzeba było mieć pozwolenie na podróżowanie, penie niektórzy nadal chcieliby decydować o wszystkim w kraju.
(2019.08.08)
Powrót do komentarzy