UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bilet to zapłata za usługę transportową. A uprawnienie to możliwość zakupu takiego biletu. Tak jak kiedyś trzeba było mieć pozwolenie na podróżowanie, penie niektórzy nadal chcieliby decydować o wszystkim w kraju.