UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bilet to zapłata za usługę transportową. A uprawnienie to możliwość zakupu takiego biletu. Tak jak kiedyś trzeba było mieć pozwolenie na podróżowanie, penie niektórzy nadal chcieliby decydować o wszystkim w kraju.


Anuluj