Wybrany wątek opinii
Ruch kibicowski na łuku juz dawno umarl. Moze na Widzewie bedzie tez duzo ludzi, ale to juz nie to samo co kilkanascie lat temu ze Stomilem czy Radomiakiem. Na blaszym kurniku tez szału nie ma
Do moderacji
Odpowiedz
14
5
@Komar - podziękuj prałatowi, ma ich w kieszeni i chodzą mu po sznurku. Kolesiostwo
Do moderacji
Odpowiedz
2
1