Wybrany wątek opinii

Ruch kibicowski na łuku juz dawno umarl. Moze na Widzewie bedzie tez duzo ludzi, ale to juz nie to samo co kilkanascie lat temu ze Stomilem czy Radomiakiem. Na blaszym kurniku tez szału nie ma
Komar (2019.08.03)
@Komar - podziękuj prałatowi, ma ich w kieszeni i chodzą mu po sznurku. Kolesiostwo
(2019.08.03)
Powrót do komentarzy