UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mecz na średnim poziomie. Ważne że z pkt. Fajnie że kibice z łuku zjawili sie w 20min. .. .widać jaki mają szacunek do swojej drużyny. .. .co tym razem zawiodło? korki na mieście?? Sędzia nie nadaje sie na poziom 2 ligowy. Walczyć w kolejnych meczach i będzie dobrze.
Mati S.