UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mecz na średnim poziomie. Ważne że z pkt. Fajnie że kibice z łuku zjawili sie w 20min. .. .widać jaki mają szacunek do swojej drużyny. .. .co tym razem zawiodło? korki na mieście?? Sędzia nie nadaje sie na poziom 2 ligowy. Walczyć w kolejnych meczach i będzie dobrze.

Mati S.

Anuluj