UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ruch kibicowski na łuku juz dawno umarl. Moze na Widzewie bedzie tez duzo ludzi, ale to juz nie to samo co kilkanascie lat temu ze Stomilem czy Radomiakiem. Na blaszym kurniku tez szału nie ma

Komar

Anuluj