UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myśmy Lecha II pokonali 4;0 a dzisiaj lech II zremisowali wygrany mecz w Łecznej. Także cicho sza dopiero poczatek sezonu. Olimpia w tym sezonie połowa tabeli bez nerwów w koncówce. Chyba ze sprowadzimy prawego obrońce doświadczonego i jeszcze rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia. Wtedy walka o góre i baraże. Stare przysłowie mówi. Nie potrafisz wygrac. To chociaż zremisuj. Tak też sie stało. Sędzia bardzo dobry w pierwszej połowie. W drugiej chyba wychlustał halbe z górnikami. Bo jakoś dziwnie gwizdał. Teraz wszyscy na mecz PP z Rybnikiem. A po przejsciu Rybnika osobiśćie życzę sobie tych z olsztyna i zlac ich. Pózniej trafić na Lechie, Legie albo inny Górnik Zabrze

Olimpia Czarnym Końiem

Anuluj