Wybrany wątek opinii

Sedleś słabo, Ryk niewidoczny A Szupryt dobrze( w drugiej połowie tylko jego stroną atakowaliśmy) A jak chcesz grać ofensywnie to zmień trenera bo to był typowy obrońca i bronienie ma w mentalności( to jest po prostu jego styl grania wybronić A z przodu jak się uda to dobrze A jak nie to trudno.
Bicmac (2019.08.03)
Szuprytowski za dużo wożenia się z piłką i kiwania pod własną bramką. Mało podań do napastnika. Słabo.
(2019.08.03)
Powrót do komentarzy