UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czemu w Elblągu mając takie zaplecze muzyczne niemożna zorganizować koncertu jak w Warszawie czy Elbląg nie może zaśpiewać dla stolicy a przy okazji super lekcja dla młodego pokolenia. Władzo pomyśl o tym na przyszły rok.