UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czemu w Elblągu mając takie zaplecze muzyczne niemożna zorganizować koncertu jak w Warszawie czy Elbląg nie może zaśpiewać dla stolicy a przy okazji super lekcja dla młodego pokolenia. Władzo pomyśl o tym na przyszły rok.


Anuluj