UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego z taką pompą nie obchodzi się w naszym kraju 19 kwietnia, dnia rozpoczęcia Warszewer geto-ojfsztan? Podczas walk powstańczych, później w związku z deportacjami, zginęły tysiące ludzi, obywateli Polski. .. Czemu tego faktu się nie wspomina???
AhimJessuda