UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego z taką pompą nie obchodzi się w naszym kraju 19 kwietnia, dnia rozpoczęcia ‏Warszewer geto-ojfsztan? Podczas walk powstańczych, później w związku z deportacjami, zginęły tysiące ludzi, obywateli Polski. .. Czemu tego faktu się nie wspomina???

AhimJessuda

Anuluj