UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masakra czy nie byko bardziej reprezentatywnych zolnierzy? Oczywiscie nie wszyscy ale wiekszosc wyglada jak pajeczaki a nie zolnierze. Juz nie wspomne o paniach zolnierkach, tragedia. Na takie uroczystosci powinna byc jakas selekcja biorąc pod uwage ze stawiają ich jako wizytowke.
Miki123