UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przyłączam się do głosu w sprawie śpiewania. .. .. pod hasłem np. Elbląg dla Warszawy super pomysł tym bardziej że jestem zawsze na takich uroczystościach cześć ich pamięci do za rok. .. .
przyłączam się do głosu w sprawie śpiewania. .. .. pod hasłem np. Elbląg dla Warszawy super pomysł tym bardziej że jestem zawsze na takich uroczystościach cześć ich pamięci do za rok. .. .