UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Masakra czy nie byko bardziej reprezentatywnych zolnierzy? Oczywiscie nie wszyscy ale wiekszosc wyglada jak pajeczaki a nie zolnierze. Juz nie wspomne o paniach zolnierkach, tragedia. Na takie uroczystosci powinna byc jakas selekcja biorÄ…c pod uwage ze stawiajÄ… ich jako wizytowke.
Miki123