UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego z takÄ… pompÄ… nie obchodzi siÄ™ w naszym kraju 19 kwietnia, dnia rozpoczÄ™cia ‏Warszewer geto-ojfsztan? Podczas walk powstaÅ„czych, później w zwiÄ…zku z deportacjami, zginęły tysiÄ…ce ludzi, obywateli Polski. .. Czemu tego faktu siÄ™ nie wspomina???

AhimJessuda