A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kierowca motocykla akurat miał zwykle buty
Mnie się wydaje że go nie załuważyła.
Tępak za kierownicą i taki przykry finał.
@@& - Jesteś Du. .. .kiem
a jak policja sprawdza i wp. .la mandaty to beczysz że statystyki muszą wyrobić
A policja i tak jest zła jak robi akcje to ''robi statystyki'' ja szajbusy na drodze to wina policji. .idź do kościoła tam dostaniesz rozgrzeszenie. .bez komentarza
Tu masz rację, choć baby ruszają z impetem
Elbląg miasto akierowcow, 30procent facetów i 5 procent kobiet umie jeździć, reszta prawko do zabrania, telefon w ręku albo przysypia a jak się obudzi bo go już pieszy wyprzedza to ratuje honor i 80 na blacie, jak policja wali mandaty to statystyki, jak ich gdzieś nie ma to że ich wina, wszystko na nie,
Hahaha padłem, tylko w komentarzach czują się kimś, oderwani od rent pijackich i 500plus,znudzeni oglądaniem trudnych spraw czekając na zasiłek tu mogą się wyżyć
Odaj boze ja do sklepu ide i mi tak glosno te motory sie przestraszylam nieraz asz cisnienie do gury