46
01.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kierowca motocykla akurat miał zwykle buty
Medyk999 (2019.08.01)
Mnie się wydaje że go nie załuważyła.
JanDzban (2019.08.01)

info

1  
  1
Tępak za kierownicą i taki przykry finał.
Wrr (2019.08.01)

info

1  
  2
@@& - Jesteś Du. .. .kiem
BMW (2019.08.01)
a jak policja sprawdza i wp. .la mandaty to beczysz że statystyki muszą wyrobić
(2019.08.01)
A policja i tak jest zła jak robi akcje to ''robi statystyki'' ja szajbusy na drodze to wina policji. .idź do kościoła tam dostaniesz rozgrzeszenie. .bez komentarza
(2019.08.01)
Tu masz rację, choć baby ruszają z impetem
(2019.08.01)
Elbląg miasto akierowcow, 30procent facetów i 5 procent kobiet umie jeździć, reszta prawko do zabrania, telefon w ręku albo przysypia a jak się obudzi bo go już pieszy wyprzedza to ratuje honor i 80 na blacie, jak policja wali mandaty to statystyki, jak ich gdzieś nie ma to że ich wina, wszystko na nie,
(2019.08.01)

info

3  
  1
Hahaha padłem, tylko w komentarzach czują się kimś, oderwani od rent pijackich i 500plus,znudzeni oglądaniem trudnych spraw czekając na zasiłek tu mogą się wyżyć
(2019.08.01)
Odaj boze ja do sklepu ide i mi tak glosno te motory sie przestraszylam nieraz asz cisnienie do gury
Maria w (2019.08.02)