UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahaha padłem, tylko w komentarzach czują się kimś, oderwani od rent pijackich i 500plus,znudzeni oglądaniem trudnych spraw czekając na zasiłek tu mogą się wyżyć
Hahaha padłem, tylko w komentarzach czują się kimś, oderwani od rent pijackich i 500plus,znudzeni oglądaniem trudnych spraw czekając na zasiłek tu mogą się wyżyć