UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hahaha padłem, tylko w komentarzach czują się kimś, oderwani od rent pijackich i 500plus,znudzeni oglądaniem trudnych spraw czekając na zasiłek tu mogą się wyżyć


Anuluj