UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg miasto akierowcow, 30procent facetów i 5 procent kobiet umie jeździć, reszta prawko do zabrania, telefon w ręku albo przysypia a jak się obudzi bo go już pieszy wyprzedza to ratuje honor i 80 na blacie, jak policja wali mandaty to statystyki, jak ich gdzieś nie ma to że ich wina, wszystko na nie,