Wybrany wątek opinii

miasto szajbusów za kierownicami aut, motorów i kładów. tylko ryk i pisk opon. A policja cóż?
(2019.08.01)
a jak policja sprawdza i wp. .la mandaty to beczysz że statystyki muszą wyrobić
(2019.08.01)
A policja i tak jest zła jak robi akcje to ''robi statystyki'' ja szajbusy na drodze to wina policji. .idź do kościoła tam dostaniesz rozgrzeszenie. .bez komentarza
(2019.08.01)
Powrót do komentarzy