Wybrany wątek opinii
miasto szajbusów za kierownicami aut, motorów i kładów. tylko ryk i pisk opon. A policja cóż?
Do moderacji
Odpowiedz
27
26
a jak policja sprawdza i wp. .la mandaty to beczysz że statystyki muszą wyrobić
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
A policja i tak jest zła jak robi akcje to ''robi statystyki'' ja szajbusy na drodze to wina policji. .idź do kościoła tam dostaniesz rozgrzeszenie. .bez komentarza
Do moderacji
Odpowiedz
2
1