UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg miasto akierowcow, 30procent facetów i 5 procent kobiet umie jeździć, reszta prawko do zabrania, telefon w ręku albo przysypia a jak się obudzi bo go już pieszy wyprzedza to ratuje honor i 80 na blacie, jak policja wali mandaty to statystyki, jak ich gdzieś nie ma to że ich wina, wszystko na nie,


Anuluj