A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jeżdżę i motorowerem i samochodem i stwierdzam jednoznacznie , ze i kierpwcy i motocyklisci maja za skórą. Ostatnio przekonalem się jadąc przez stare miasto imotorowerem że skrzyżowanie równorzędne co dla niektórych to abstrakcja. Idiotka w BMW wymusił mi pierwszeństwo przez co o mało nie doszło do wypadku. Nawet się nie zatrzymał.
Nie lubię tam robić zakupy, ze względu na parszywy parking, a dokładniej jego organizacja i oznakowania oraz ta droga niby parkingowa (, z górnego na dolny parking ) jest jak normalna ulica (faktycznie to normalna ulica) każdy szczególną uwagę zwraca na zjazd z górnego, bo nie dość że przy wyjeździe z pod MPIK, ma się go prawie z tyłu, to jadący z górki nabierają znacznych prędkości, szczególnie ci co skracają sobie drogę do Robotniczej, tak więc by włączyć się do ruchu trzeba to zrobić zdecydowanie, i nie zapominać o jadących w przeciwną stronę, o czym chyba zapomniała ta pani.
@Ciekawy - Jest Pan w błędzie. Zawsze zamazuje całość rejestracji.
Tepa baba. Zabrac prawko dożywotnio i skontaktować auto.
Ostruda jest w Ostródzie na ulicy Ostrudzkiej ja też tam kiedyś byłem ?
Ten anaalfabeta nie odpowie Ci bo on niewie o co chodzi