A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak to jest panie Michale-autorze tego artykułu,że gdy jest rejestracja NEB to jest widoczna a gdy jest NE to zamazujesz?Jakiś kompleks masz czy celowo napędzasz tę falę nienawiści?
Wikrowo ostatnio słynna wioska popaprańcow ! Za te wybryki ostatnio zakręcili im wodę, bo mieli ich dosyć.
Dlatego mają teraz sucho w pyskach.
Ta obok wioska Wiktorowo to wcale nie lepsza a może jeszcze gorsza.
W takich momentach jedyne co mi przychodzi na myśl żeby powiedzieć ratownikom medycznym. .. Tylko nie tnijcie buta :p
Analfabetka drogowa w toyocie wymusza pierwszeństwo na motocykliście. .. - motocyklista nic nie winny z urazami ręki i nogi cierpi teraz w szpitalu. .A oszołomstwo pisze że to jego wina bo wsiadł na motor ! Jak trzeba mieć zryty mózg żeby tak pisać ?
Bardzo dobrze że zostało zabrane prawo jazdy bo to czy kobieta czy mężczyzna zapewnie jeżdżą a potem dziwota że są wypatki jak łamią przepisy drogowe widać że tej Pani się gdzieś bardzo spieszylo że wymusila pierwszeństwo
Jakby nie mial siatek z zakupami na kierownicy,to by ominal,a tak bal sie ze jajka potlucze i przydzwonil.
Chyba Tobie powinni zabrać prawo głosu na tym portelu człowieku każdy ma prawo jeździć czy to kobieta czy mężczyzna i każdy może spowodować wypadek równie dobrze facet jak i kobieta czy jeździ 50lat czy 10, czy rok
@Kierowca auta - To może zorganizuj marsz i powalcz o sprawiedliwość i prawo do powodowania wypadków. Aberracja.