46
01.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak to jest panie Michale-autorze tego artykułu,że gdy jest rejestracja NEB to jest widoczna a gdy jest NE to zamazujesz?Jakiś kompleks masz czy celowo napędzasz tę falę nienawiści?
Ciekawy (2019.08.01)
Wikrowo ostatnio słynna wioska popaprańcow ! Za te wybryki ostatnio zakręcili im wodę, bo mieli ich dosyć.
(2019.08.01)

info

3  
  1
Dlatego mają teraz sucho w pyskach.
(2019.08.01)

info

4  
  1
Ta obok wioska Wiktorowo to wcale nie lepsza a może jeszcze gorsza.
(2019.08.01)

info

1  
  0
W takich momentach jedyne co mi przychodzi na myśl żeby powiedzieć ratownikom medycznym. .. Tylko nie tnijcie buta :p
o2o-----> (2019.08.01)
Analfabetka drogowa w toyocie wymusza pierwszeństwo na motocykliście. .. - motocyklista nic nie winny z urazami ręki i nogi cierpi teraz w szpitalu. .A oszołomstwo pisze że to jego wina bo wsiadł na motor ! Jak trzeba mieć zryty mózg żeby tak pisać ?
Honda...aaa (2019.08.01)

info

13  
  2
Bardzo dobrze że zostało zabrane prawo jazdy bo to czy kobieta czy mężczyzna zapewnie jeżdżą a potem dziwota że są wypatki jak łamią przepisy drogowe widać że tej Pani się gdzieś bardzo spieszylo że wymusila pierwszeństwo
Mala22 (2019.08.01)

info

5  
  2
Jakby nie mial siatek z zakupami na kierownicy,to by ominal,a tak bal sie ze jajka potlucze i przydzwonil.
Znafca (2019.08.01)

info

3  
  7
Chyba Tobie powinni zabrać prawo głosu na tym portelu człowieku każdy ma prawo jeździć czy to kobieta czy mężczyzna i każdy może spowodować wypadek równie dobrze facet jak i kobieta czy jeździ 50lat czy 10, czy rok
Kierowca auta (2019.08.01)
@Kierowca auta - To może zorganizuj marsz i powalcz o sprawiedliwość i prawo do powodowania wypadków. Aberracja.
Zdziwiony?? (2019.08.01)