UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A policja i tak jest zła jak robi akcje to ''robi statystyki'' ja szajbusy na drodze to wina policji. .idź do kościoła tam dostaniesz rozgrzeszenie. .bez komentarza
A policja i tak jest zła jak robi akcje to ''robi statystyki'' ja szajbusy na drodze to wina policji. .idź do kościoła tam dostaniesz rozgrzeszenie. .bez komentarza