UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A policja i tak jest zła jak robi akcje to ''robi statystyki'' ja szajbusy na drodze to wina policji. .idź do kościoła tam dostaniesz rozgrzeszenie. .bez komentarza


Anuluj