A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ten piękny zamek z chwilą ostatecznego bankructwa koncernu Schichaua i upaństwowieniu przez władze III Rzeszy zostal przejęty przez NSDAP i przeznaczony na obiekt szkoleniowy aktywistów tej partii. Z uwagi na zniszczenia wojenne, bez sentymentu wynikającego z jego ostatniego przeznaczenia, ruiny rozebrano, a pozostała jedynie stróżówka stojąca do dziś przy wejściu do parku od ulicy Mazurskiej. Natomiast istniejąca tam metalowa brama wejściowa została stamtąd
zdemontowana, a po wyremontowaniu zdobi obecnie wejście na dziedziniec elbląskiego muzeum.
Czlowieku ja jestem bardzo tolerancyjna ale TO sie powinno leczyc tak jak transwestytów bo to nic innego jak jakies zaburzenia psychiczne i malo tego u wiekszosci osob wywolane juz w dziecinstwie! Gdyby moj 5 letni syn zaczął malowac paznokcie i ubierać sukienki to raczej bym mu wytlumaczyla, że tak robią dziewczynki!! Niestety niektórzy rodzice bagatelizuja takie rzeczy, nie tłumaczą i nie wyznaczaja zadnych granic! Żadnych! I pózniej jest jak jest i z dziecka wyrasta czlowiek o zaburzonej osobowosci.
A co to się stało ?? Brak wypowiedzi radnego od " imprez miejskich " Roberta Turleja ? Jak to możliwe ? Czyżby był na urlopie np : w Hiszpanii ??
Jak tak czytam to jedni i drudzy to takie wsciekłe psy na łańcuchu jakby je spuścić to by się pozagryzały...a mi to lata nie jestem ani za lgbt ani za katolickim nacjonalizmem...niepopieram żadnej ze stron.
@Edekk - Nie piszą - źle. Napiszą - źle. I po co tak narzekać?
Jestem na 100% pewien że lgbt da się leczyć. Trzeba otworzyć nowe oddziały w szpitalach psychiatrycznych w celu leczenia tej zarazy. Można by na tym niezły biznes zrobić. Podczas parad głupoty zgarniać chorych wszystkich jak leci tych z zachodu również którzy przyjechali do Polski aby tworzyć "tłumy". I tak bardzo szybko można uleczyć tą mniejszość. W końcu katolik ma obowiązek pomagać bliźniemu.
Eee tam wolę ten park bez corocznych imprez na siłę. Bo tak to można odebrać. Człowiek może wtedy spokojnie pospacerować i nacieszyć się namiastką natury. Leżaki to na plaży. .wolę.
I to jest fajna impreza , przynajmniej nie blokuje miasta
Ale bzdury opowiadasz, wyssane z palca. Orientacji nie można się "nauczyć", mało tego jeśli próbujesz jej "oduczyć" to wówczas wpędzasz dzieciaka na meandry zaburzeń.
To nie chodzi on naukę to da się i trzeba LECZYĆ